proces realizacji

proces realizacji

Konstrukcja budynku wykonana jest w technologii szkieletu drewnianego. W odróżnieniu od dość często stosowanych ram  stalowych nasza technologia w istotny sposób poprawia współczynniki przenikalności termicznej, oraz eliminuje występowanie mostków.


111-sciany-zaro

Budynki przekazywane są Inwestorowi w stanie deweloperskim. Ściany wewnątrz wykończone są płytą g/k. Zastosowanie płyt żaroodpornych wpływa zarówno na bezpieczeństwo budynku, jak i na sztywność konstrukcji. Do wykończenia budynku konieczne jest już tylko wyszpachlowanie płyt i pomalowanie ścian


111-sciana-laz

W łazienkach stosujemy płytę g/k w wersji wodoodpornej. Budynki mają rozprowadzone instalacje wod-kan.


111-calosc-wew

W budynkach rozprowadzona jest instalacja elektryczna. Rozmieszczenie puszek i wypustów oświetleniowych ustalane jest na etapie opracowania dokumentacji.


111-okno-narozne

Ilość i rodzaj przeszklenia jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Duża ilość przeszkleń nadaje naszym domom modułowym nowoczesną stylistykę.


111-transport

Domy modułowe dostarczane są na plac budowy transportem kołowym na naczepach niskopodwoziowych. Jednym transportem możemy przewieźć budynki o powierzchni zabudowy do 40m2.


111-dzwig

Rozładunek realizowany jest przy użyciu dżwigu. Rozładunek i montaż budynków składających się z 2 modułów nie powinien przekroczyć 6h.


111-dzwig3-e1477493995642

Posadowienie budynku na bloczkach, bądź fundamencie jest na tyle proste, iż realizowane jest przez dwóch pracowników firmy mod4U.


111-wewna

Wymiary otworów pod stolarkę drzwiową są – podobnie jak większość parametrów projektowanego budynku – dostosowywane do oczekiwań Inwestora.